Дорогі відвідувачі, вітаю Вас на сторінках нашого сайту, який присвячено подорожам по найкрасивішій країні Європи – Україні. Хочемо показати і розповісти наскільки прекрасна наша Батьківщина.

Не хочемо здатися марнослівними, але тут ви побачите тільки те, що ми особисто мали честь відвідати: маловідомі, або зовсім невідомі місця України, забуті села з дерев’яними церквами та напівзруйнованими маєтками, пам’ятки архітектури, міста, фортеці, собори, палаци тощо…
Не ставимо за мету створення повної збірки визначних пам’яток України, тільки прагнемо показати красу, культурну та архітектурну спадщину нашої неньки України.

Нові мандрівки

Берегово. Палац комітатського суду
Берегово

Місто Берегово (Берегове, угор. Beregszasz) – районний центр Закарпатської області , розташований на берегах р. Вірке, що з’єднує р. Боржава з р. Латориця, відомий своїми традиціями виноградарства та виноробства.
Це єдине місто Закарпаття, де переважна більшість населення угорці, поряд з якими проживають представники ще більше ніж 40 національностей. Мови спілкування: угорська, українська, російська. (продовження…)

 Booking.com


 

фото та текст – автора