Боярка

Боярка – Києво-Святошинського району Київської області. Було знайдено поселення скіфських часів 7-8 ст. В 16 ст. на місті Боярки було оборонне городище – Будаївка. Багато хто знає, а вірніше не знає, що Боярка описана М. Островським в романі “Как закалялась сталь”. Тут побудований музей, який згодом перетворився на краєзнавчий.

Школа, 1913 р. Зараз загальноосвітня школа. Доволі цікава споруда червоного кольору з багатим декором та нагадує палац. Перед школою стоїть пам*ячник Павці Корчагіну головному герою твору Островського. А за самою школою збоку стоїть і сам бюст письменника-революціонера та музей.

Боярка Боярка

Мурована церква Архістратига Михаїла, 1901 рік, стоїть на місці старої дерев’яної церкви. Доречи другий поверг дзвіниця досі дерев’яний.

Боярка Боярка
Боярка

Також якщо проїхати за Краєзнавчим музеєм через пруди у лісництво, то можна побачити нову дерев’яну церкву Винесення Чесних Древ Хреста Господнього.

Боярка

 


Переглянути Боярка на карті більшого розміру
   
Боярка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., Будаївка, церква Архістратига Михаїла, дерев’яна церква Винесення Чесних Древ Хреста Господнього | Travel Ukraine & World