Музей науки

Перший державний “Музей науки” Малої академії наук України

Це перший державний музей, де можна торкатися будь яких експонатів. Тут можна покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож в окремому залі, побачити та багато кілограмовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини та «покрутити» інтерактивне тіло людини.

Та на вас чекає безліч відкриттів у таких зонах: зона «Дивна матерія», інтерактивна пісочниця, зона «Акустика», зона «Людина», інтерактивні столи, зона «Оптика», зона «Великі винаходи». Також можна побачити запуск блискавки з котушки Тесла, покерувати роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією.

Експозиція «Людина» – це простір, де ти дізнаєшся більше про принципи роботи людського організму.

Один із головних експонатів музею – велосипед на квадратних колесах. Велосипед розробили в Національному музеї математики в Нью-Йорку. Зараз такі велосипеди є лише в чотирьох містах світу: Києві, Нью-Йорку, Сінгапурі та Ріо-де-Жанейро.

А для прихільників Instagram фото, тут знайдеться чи мало цікавих місць.

Доволі цікава “алея” Українських вчених, інформативно та доступно для розуміння дитини.

Де знаходится:
Музей Науки знаходиться за адресою м. Київ, вул. Академіка Глушкова 1 (ВДНГ), павільон №23. Це станція метро «Виставковий центр».
Залишити власне авто можна на парковці біля центрального входу. Вартість (2020 рік) від 30 до 110 грн в залежності від часу.
Лайфхак: безкоштовно авто можна залишити на парковці ресторану Прага і пройтись просто по парку до музею.
Час роботи: вівторок – неділя 10:00 до 20:00.
Вартість (2020 рік): 100 грн., діти до 3 років безкоштовно. Билети можна купити тільки онлайн, на сайті https://sciencemuseum.com.ua/ треба вибрати день і час.
Лайфхак: як що оплачувати карткою Visa то знижка 15% (виходить знижка 15 грн. з квитка) У кого немає платіжної картки Visa, то можна це швидко зробити, безкоштовно ! в Монобанк за посилання https://monobank.ua/r/jbUQDq та ще отримати 50 грн. на рахунок.

Також, можете замовити різні набори для експерементів на сайті aliexpress.

   
Музей науки | Travel Ukraine & World