Львівський палац мистецтв

Львівський палац мистецтв на вул. Коперника № 17 був споруджений в 1996 р. за проектом Василя Каменщика, розробленим ще у 1987 р., поряд з палацом Потоцьких.

Львів. Львівський палац мистецтв

Фасад будівлі прикрашений символічним горельєфом із зображенням св. Луки (скульптори Д. Крвавич, М. Посікіра, Л. Яремчук). Загальна площа палацу – 8,7 тис. м. кв. На 4 поверхах розміщено 12 експозиційних залів, є конференц-зал на 200 місць зі сценою та арт-вітальня.
В палаці мистецтв відбуваються регулярні мистецькі події: Львівський Осінній Салон “Високий Замок”, Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку “Весняні настрої”, пленери львівських художників на місцях, пов’язаних з іменем Т. Шевченка і щорічна виставка творів за їх результатами до Шевченківських днів “Свою Україну любіть…”. На основі творів і документів, подарованих Львівському палацу мистецтв, тут постійно функціонує кімната-музей Т.Шевченка.

Львів. Львівський палац мистецтв

Також проводяться персональні виставки львівських художників та цікавих мистецьких проектів, зокрема, виставки секцій спілки, що стали регулярними: “Текстильний шал”, “Львівський гобелен”, “Львівська кераміка” та інші.
Бізнес діяльність палацу це спеціалізована виставка лікарських препаратів та медтехніки, яку проводить київська компанія Медвін, міжнародні виставки “АвтоТех”, “Меблі, дизайн, інтер’єр” та інші.

Львів. Львівський палац мистецтв

У Львівському палаці мистецтв відбувались також представницькі міжнародні зустрічі: українсько-німецький форум “Економіка в діалозі”, українсько-польський ярмарок, дні Данії, Польщі, Литви в Україні, у яких брали участь представники урядів і посли зарубіжних країн,проходив форум книговидавців.
Палац Мистецтв відкритий з 10.00 до 17.00, крім понеділка.
Тел. 261-47-33, тел./факс. 297-00-10, http://artpalace.org.ua

 


Переглянути Львівський палац мистецтв на мапі більшого розміру
   
Львів, вул. Коперника, Львівський палац мистецтв | Travel Ukraine & World