Спільноти Travel Ukraine & World
Facebook Youtube Telegram Instagram Pinterest Twitter

Експериментаріум

28.09.2020 8

Експериментаріум – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Експериментаріум налічує більше 300 інтерактивних експонатів.

Експонати присвячені механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, є доволі великий анатомічний відділ, відділи «Таємниці води», «Новітні технології» та оновлена експозиція “Механіка да Вінчі”. Також що нам особисто сподобалось оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

Що дуже зручно кожен експонат супроводжує опис на український та англійський мові, який пояснює, як експонат працює і що демонструє. Це дає змогу гуляти Експериментаріумом самостійно. Але якщо щось незрозуміло, то вам можуть допомогли співробітники музею і провести екскурсію, окрім цього вони це влаштовують видовищні навчально-розважальні шоу.

Експериментаріум, разрахований більше на дитячу аудіторію, тому тут проводить тематичні шкільні екскурсії, де разом з учителями проводять інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи.
Окрім цього в Експериментаріумі організовує дитячі дні народження у формі захопливого квесту за оригінальним сценарієм.
Також є магазин де можно придбати набори для експериментів та творчості, настільні ігри, конструктори, пазли та енциклопедії для дітей різного віку. Та як що плануєте на весь день, то на теріторії Експериментаніума є кафе.

Також, можете замовити різні набори для експерементів на сайті aliexpress.

Експериментаріум знаходиться за адресою м. Київ, проспект Степана Бандери 6Д. (ст.м. “Почайна”) треба, доїхати до станції метро “Почайна” піднятися виходом до вулиці Вербової, та йти в бік зменшення нумерації будинків, повз книжковий ринок.
Час роботи: вт-пт: 12:00 – 19:00 сб-нд, свята: 10:00 – 20:00
Вартість: 185 – 250 грн. (на 2020 рік) в залежності від дня та віку, більш детально про ціни можна дізнатися тут.

 

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*