Спільноти Travel Ukraine & World
Facebook Youtube Telegram Instagram Pinterest Twitter

Ковзанка Roshen

22.12.2020 29

Ковзанка Roshen Winter Village, чудове місце провести час с дитиною.

Площа ковзанки становить 2 тис кв м., не супер величезна, але і не маленька, місця багато, навіть всім вистачає бортика, таким фігуристам як я )) На диво було дуже багато людей які пробують кататись, тому навіть як що ви не вмієте кататися, все одно варто відвідати, позитивні емоції гарантовані.

Начитавшись відгуків, вихідні було не варіант, всі скаржились на величезні черги, воно як би і не дивно. Тому було вирішено запланувати серед тижня і так щоб застати і світлу пору доби і темну. Зразу попереджаю навіть серед тижня надвечір багато людей і треба бути постояти в черзі. Черга електронна, треба брати талончик.

Вхід на територію ROSHEN Winter Village – безкоштовний
Вхід на ковзанку у будні становить (станом грудень 2020 року) від 130 грн., у вихідні – від 160 грн. У вартість входить прокат ковзанів, вам не треба ні про що думати, заплатив, отримав ковзани, провів гарно час.
Лайфхак: як що оплачувати карткою Visa то знижка 10% . У кого немає платіжної картки Visa, то можна це швидко зробити, безкоштовно ! в Монобанк за посилання https://monobank.ua/r/jbUQDq та ще отримати 50 грн. Я вже писав про таку акцію від Visa в Музеї Науки, там теж є така знижка.

Працює з 12.00 до 22.00 у будні та з 10.00 до 22.00 – у вихідні. На території є безкоштовний туалет, два бара, один безпосередньо біля ковзанки де можна купити напої, та в будівлі де видають ковзани, там можна замовити не тільки напої, а і вафлі з шоколадом. Була безкоштовна парковка для гостей ковзанки.

Також є час коли чистять каток, це займає 30 хв. Тому або треба бути до цього готовим, або розраховувати свій час так щоб на них не потрапляти, хоча це може бути перервою на каву, чай.

 

 

 

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*