Спільноти Travel Ukraine & World
Facebook Youtube Telegram Instagram Pinterest Twitter

Буки

11.08.2017 1

Буки — село, Сквирського району Київської області, розташоване за 14 км від районного центру міста Сквира, поблизу річки Роставиця.

Перша згадка про Буки, а точніше про поселення Бакожин, датується в 1622 р., але вже у 18 ст. зустрічається назва Буки.
Походження назви села достеменно невідоме. Можливо, на цій території колись були букові ліси. А можливо, від слова “бук” -саме так дніпровські лоцмани називали водяну піну чи пил над шаленою течією та бурління річкового порога.
З пам’яток архітектури є лише зруйнований кам’яний млин 1848 р.

Буки

В наш час Буки відомі завдяки підприємцю І. М. Суслову та агропромисловій корпорації «Сквира», за кошти якої почалась розбудова села та ландшафтного парку.
Буки

Відвідувачі можуть чудово провести час любуючись оточуючим краєвидом з численних місточків, альтанок, а також відвідати міні-зоопарк.

Буки Буки

В центрі села зведено храмовий комплекс Святого Євгенія Великомученика, за проектом архітектора Бабича Ю. І. Храм відноситься до УПЦ КП. 28 травня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив храм на честь святого мученика Євгенія.

Буки Буки Буки Буки

Поряд, з 2011 р. зажив своїм новим життям фонтан Дружби народів або “рулетка”, який стояв на Майдані Незалежності до реконструкції 2001 р.

Буки, фонтан Дружби народів Буки

Обов’язково завітайте сюди на вихідних щоб гарно провести час, та дізнатися історію власника з числом сім ;)

Буки Буки

 

Буки Буки

 Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*