Спільноти Travel Ukraine & World
Telegram Instagram Facebook Youtube Pinterest Twitter

Дністер

02.02.2012 6

З незапам’ятних часів Дністер служив жвавим по воді для вивозу творів багатого Придністровського краю. Ще Геродот згадує про річку Тірас (стародавня назва Дністра) і про колонію, що знаходилася в його гирлах, Тир, що забезпечувала місцевими продуктами стародавню Грецію.

Сплав на катамаранах по р. Дністер є однією із найцікавіших подорожей і щодо привабливості не поступається навіть таким “розкрученим” регіонам, як Карпати чи Крим. Унікальності цим маршрутам надають, в першу чергу, мальовничі ландшафти і їх неповторність. Круті скелясті або залісненні береги висотою до 250 м, унікальні травертинові скелі і геологічні відслонення.

Каньйон Дністра в Тернопільський області – найбільший в Україні і один з найбільших у Європі. Сплав по Дністру – заворожує. Високі залісені береги з великою кількістю рідкісних рослин, змінюють круті схили. Північні схили каньйону густо помережані ущелинами, по яких стікають до Дністра його ліві притоки.
Тут збереглися геологічні пам’ятки світового значення, яким майже 500 млн. років. Тут мальовничі ліси і неторкана природа. І все це в умовах ніжного середземноморського клімату.
На Дністрі дуже багато цікавих мостів

Сервіси якими ми користуємось, коли плануємо подорож

Booking.com - Найбільший сервіс пошуку готелів. Знижки 10%  - 15%.

Hotline.Finance – Онлайн-сервіс страхування подорожей без паперів і агентів. Знижки до 25%. Отримайте додаткову знижку 5% від нашого сайту за промокодом “ADM5”.

Viator або Tripster - Замовити екскурсії від місцевих гідів.

Kiwitaxi – Трансфери з аеропортів і готелів у 102 країнах світу.

DiscoverCars – Сайт з високим рівнем відгуків кліентів з порівняння прокату автомобілів.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте або задайте питання першим

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*