Транспорт у Вільнюсі

Мабуть найприємніше у Вільнюсі це те, що використання громадського транспорту мінімальне. До більшості місць можна спокійно дістатися пішки.

Із аеропорту в місто у вашому розпорядженні кілька варантів:

⇒ поїзд, вартість 0,7 €, це займе приблизно до 15 хв. З розкладом потягів можна ознайомитись на сайті,

⇒ автобус, вартість 1 €. Автобусом № 1 можна доїхати до залізничного вокзалу, а автобус № 2 довезе до центральної частини міста. З маршрутами і розкладом руху можна ознайомитись на сайті.

Разовий квиток на автобус або тролейбус можна купити у водія, коштує 1 €.

Також є можливість придбати картку Vilniecio kortele на 30 або 60 хв. або багатоденні квитки. Це буде вигідно для тих хто планує багато їздити і робити пересадки на різних видах транспорту. Ознайомитись детальніше  можна на сайті.

⇒ ну і звісно ж таксі. У Вільнюсі чудово працює Uber. Вартість з аеропорту до вокзалу до 5 €, в межах центру міста до 3 €.

Також хотів би порадити дуже цікавий варіант оренди автомобіля CityBee на будь-який проміжок часу. Особливість сервісу полягає в тому, що машини розкидані по всьому місту. Знайти машини можна за допомогою додатка CityBee сайт і вам не потрібно платити за бензин, страховку та парковку.

Порада: перед поїздкою завантажте додаток Trafi сайт , який допоможе подивитись розклад транспорту, прокласти маршрут, знайти машину CityBee тощо.

   
Вільнюс, транспорт у Вільнюсі, як дістатися з аеропорту в місто, поради | Travel Ukraine & World