Про нас

Дякуємо, що завітали на сайт Мандрівка Україною та за вашу зацікавленість мандрами, історією та культурою України.
Давайте знайомитись, ми «Банда мандрівників» – Влад, Наталія та Софія. Ми сім’я, яка дуже любить мандрувати не тільки Україною, а і світом. Народилися в України, живемо в місті Київ та любимо нашу Батьківщину.

Як не дивно, але все почалося із закордонної поїздки до Великобританії. Місто Кантербері, де я проживав, та визначні пам’ятки графства Кент спонукали мене спланувати також поїздку до міста-мрії – так, звісно ж до Парижу)). Ці поїздки стали, насправді, поворотними у моєму житті та змінили сприйняття оточуючого світу.

Повернувшись додому, сповнений незабутніх вражень, я розпочав мою захоплюючу мандрівку Україною. Саме в екскурсійному автобусі КиївКам’янець-Подільський відбулося знайомство з моєю майбутньою дружиною. Згодом до нашої «Банди мандрівників» приєдналась Софія, яка вже у 10 місяців здійснила грандіозну мандрівку Закарпаттям. Так повелося, що всі мандри, як українські так і закордонні, ми завжди відвідуємо разом.

На нашому сайті ви побачите все те, що ми відвідали особисто, наші враження та досвід.
Для зручності вся інформація розділена за областями України, а ті в свою чергу за районами та населеними пунктами. Також є можливість вибору за тематикою: замки, палаци, дерев’яні храми, монастирі, природні об’єкти, музеї. У розділі «Маршрути» представлені готові маршрути з корисною інформацією та коротким описом з посиланням на основний звіт. Також започаткована нова рубрика “Закордоном

Ми не продаємо екскурсії і не даємо порад стосовно вибору туристичних агенцій. Ми плануємо всі мандрівки самостійно. Ми за зону комфорту та продуктивність у мандрах.
На всі питання пов’язані з подорожами відповідаємо ТІЛЬКИ в коментарях до статей! Ми можемо підказати, направити, порадити, або, навіть, допомогти скласти маршрут.

Дорогі мандрівники наш сайт допоможе забронювати житло, купити квитки, страхування і замовити екскурсії, потрібно лише перейти за посиланнями. Ми пропонуємо скористатися тільки перевіреними сервісами, якими ми користуємось особисто!
Будемо вдячні за лайки та перепости у соціальних мережах та блогах. В кінці кожної сторінки є змога обрати будь який ресурс на Ваш смак.

Сервіси яки ми можемо порадити:
Бронювання готелів, квартир, хостелів по Україні та світу можна тут або тут

Незвичайні екскурсії від місцевих жителів Дивитись тут

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Моя особиста сторінка на Facebook

З приводу співпраці писати сюди, E-mail: написати

Про нас пишуть:

  1. Інтерв’ю для Zruchno Travel – “Владислав Філь: “15 років мандрів Україною””